سرمایه گذاری بوعلی

شرکت سرمایه‎‌گذاری بوعلی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵۶ میلیارد و ۳۹۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۶۵۲ میلیارد و ۵۴۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶ هزار و ۳۲۹ میلیارد و ۴۴۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۷ میلیارد و ۳۳ میلیون ریال به ۲ هزار و ۶۵۹ میلیارد و ۵۷۹ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی نیز با افزایش ۹۳۳ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال معادل ۷ هزار و ۲۶۳ میلیارد و ۸۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"بوعلی" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۲ میلیارد و ۹۹۴ میلیون ریال به مبلغ ۹۹ میلیارد و ۳۹۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۶ میلیارد و ۳۹۷ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری اعتلا البرز طی دوره یک ماهه منتهی به بهمن ماه خریدار سهام چند شرکت بورسی به مبلغ ۵۰ میلیارد و ۲۷ میلیون ریال بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع