پرتفوی، آمار، افزایش

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۲۳۵ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال به یک هزار و ۳۰۳ میلیارد و ۱۹۸ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین با سرمایه ۶۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۵۷ میلیارد و ۱۲۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک هزار و ۶۷ میلیارد و ۸۱۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۰۵ میلیارد و ۸۴۴ میلیون ریال به ۹۶۲ میلیارد و ۹۶۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین نیز با افزایش ۲۳۵ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال معادل یک هزار و ۳۰۳ میلیارد و ۱۹۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"وآوا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸۵ میلیارد و ۸۹۲ میلیون ریال به مبلغ ۱۳۲ میلیارد و ۸۵۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴۶ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین طی دوره یک ماهه منتهی به بهمن ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۹۱ میلیارد و ۷۳۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع