.

شماره ۱۷۳ «ماهنامه بورس»، ویژه آذرماه ۱۳۹۸، با محوریت موضوع «اوراق گام» منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، سردبیر «ماهنامه بورس»، ضمن اعلام این خبر افزود: علاوه بر سرمقاله که به قلم مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران و با عنوان «تأمین مالی بخش مولد اقتصاد، مأموریت اصلی بازار سرمایه»، به موضوع «اوراق گام» پرداخته است در این شماره از ماهنامه بورس، مطالب دیگری ازجمله، گفتگو با کارشناسان ارشد بازار سرمایه نیز تهیه و منتشر شده است که در آن‌ها به‌طور مشروح به معرفی این سازوکار معاملاتی پرداخته شده است.

مهران محمدی افزود:  گفتگوی اختصاصی با  محمود رضا خواجه نصیری، نائب رئیس هیئت‌مدیره بورس اوراق بهادار تهران، علی صالح‌آبادی دبیر علمی انجمن مالی اسلامی و حجت‌الاسلام مجید رضایی عضو شورای فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار در بخش «پرونده ویژه» منتشر شده است.

سردبیر «ماهنامه بورس» در ادامه به معرفی بخش‌های دیگر این شماره از ماهنامه بورس پرداخت و گفت: گزارش ویژه «تحلیل لایحه بودجه» از دیگر بخش‌های مهم ماهنامه بورس شماره ۱۷۳ است که باهدف بررسی تأثیر آن بر بازار سرمایه به قلم سردبیر منتشر شده است.

محمدی از اضافه شدن بخش دیگری به ماهنامه بورس با محوریت «بازاریابی مالی» خبر داد و گفت: در این بخش ازاین‌پس مقالات، گفتگو و مطالب مفیدی در حوزه بازاریابی مالی، منتشر خواهد شد که در این شماره به‌عنوان اولین دوره، گفتگوی اختصاصی هیئت تحریریه ماهنامه بورس با  احمدرضایی مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل بورس اوراق بهادار تهران با عنوان «جایگاه علم بازاریابی در بازارهای سرمایه» قابل‌مشاهده خواهد بود.

 وی به انتشار اخبار بین‌الملل طی نوامبر و دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی، گزارش‌های آماری مربوط به عملکرد بورس اوراق بهادار تهران ازجمله «خلاصه عملکرد معاملات بورس تهران در آذرماه ۱۳۹۸» و «عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری» اشاره کرد و گفت: در این شماره از ماهنامه بورس، گزارش جامعی از عملکرد بورس اوراق بهادار تهران در سال ۲۰۱۹ و دستاوردهای آن طی سال گذشته میلادی منتشر شده است.

وی افزود: علاقه‌مندان به مطالعه مقالات علمی و آموزشی، می‌توانند در این بخش مقالاتی با محور «ابزارهای تأمین مالی»، «نظارت بر بازار» و «عرضه‌های اولیه» را مطالعه کنند.

گفتنی است، «ماهنامه بورس» با بیش از ۲۲ سال سابقه انتشار به‌عنوان نخستین رسانه تخصصی بازار سرمایه کشور، با صاحب‌امتیازی «بورس تهران» به‌طور ویژه به بازتاب تازه‌ترین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های بورس تهران در عرصه‌های داخلی و جهانی می‌پردازد. مخاطبان می‌توانند برای ارائه هرگونه اظهارنظر با تحریریه ماهنامه با شماره تلفن ۲۶۷۴۱۱۵۱ داخلی ۵۴۶ و ۵۴۷ یا آدرس ایمیل mahnamehbourse@gmail.com ارتباط داشته باشند.

علاقه‌مندان برای مشاهده نسخه الکترونیکی به آدرس اینترنتی tsemag.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه