پاکسان

شرکت پاکسان در فعالیت یکساله خود اعلام کرد توانسته برای هر سهم یک هزار و ۸۶۶ریال سود بسازد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت پاکسان در صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸، به سود انباشته ۲هزار و ۵۰۴میلیارد ریالی در پایان دوره رسیده است.

این شرکت سود خالص دوره یکساله را ۲هزار و ۱۵میلیارد ریال و سود عملیاتی را ۲هزار و ۴۶۴میلیارد ریال اعلام کرد که به ترتیب با رشد ۹۹ و ۹۳درصدی همراه شده است.

"شپاکسا" در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است براساس باورها و پیش بینی فعلی مدیریت، تحقق اهداف فروش بر اساس پیش بینی برای سال مالی منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۹ با توجه به روند بازار و همچنین به کارگیری حداکثر توان رقابتی و حضور فعال در بازار، قابل دستیابی خواهد بود.

با توجه به برخی ریسک ها و مفروضات غیر قطعی نتایج واقعی ممکن است متفاوت از نتایج مورد انتظار باشد.

این شرکت در اعلام سایر برنامه های با اهمیت خود به تشریح مهم‌ترین استراتژی خود پرداخت و اعلام کرده که تولید مواد اولیه وارداتی در داخل شرکت جهت صرفه جویی ارزی و کاهش اثر تحریم‌ها است و در چند زمینه نیز موفق به تولید مواد اولیه مورد نیاز شده است. همچنین افزایش سهم بازار محصولات با اولویت توسعه محصولات صنعتی و فروش صادراتی در دستور کار دارد و تدوین استراتژی های جدید در خصوص مدیریت برند از طریق بازاریابی و تبلیغات صورت می گیرد.

"شپاکسا" در راستای ساماندهی و استفاده بهینه از منابع سرمایه ای ثابت، قصد دارد ‌زمین واقع در احمد آباد خود را در سال مالی جاری به فروش رساند که براساس قیمت کارشناسی درآمد حاصل از فروش آن در درآمدهای غیر عملیاتی شناسایی شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع