سیمان

شرکت سیمان ساوه توانست برای هر سهم سود یک هزار و ۵ریالی محقق ساخت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت سیمان ساوه در صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ اعلام کرد سود عملیاتی را ۷۵۰میلیارد ریال و سود خالص را ۶۵۳میلیارد ریال اعلام کرده است. همچنین سود انباشته را ۷۸۶میلیارد ریال منتشر شده است.

«ساوه» در گزارش منتشر شده خود فروش این دوره را ۹۷۰هزار و ۷۵۳تن به ارزش یک هزار و ۷۷۵میلیارد ریال اعلام کرد که از این محل سود ناخالص را ۸۱۹میلیارد ریال محاسبه کرده است.

این شرکت در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که قصد حفظ مقدار فروش و افزایش نرخ صادرات محصولات و همچنین حفظ بازارهای داخلی و صادراتی را دارد. «ساوه» در برنامه های خود به تولید و فروش محصولات جدید جهت کاهش قیمت تمام شده اشاره دارد.

گفتنی است؛ در برآوردی که این شرکت از تغییرات عوامل بهای تمام شده برای دوره ۶ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ دارد به افزایش عوامل بهای تمام شده با توجه به نوسانات نرخ ارز، افزایش دستمزد سالانه و سایر هزینه ها پیش بینی کرده است. علاوه بر این «ساوه» به نرخ حامل های انرژی که مازوت و برق است اشاره کرده و نرخ آن را مشابه سال گذشته محاسبه کرده است.

این شرکت جهت تامین نقدینگی مورد نیاز خود اخذ تسهیلات از سیستم بانکی را در دستور کار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع