کتاب

در این کتاب با نگرش معنوی نسبت به پول، نقش آگاهی و مسئولیت در رابطه با پول و دارایی های مادی، قوانین کیهانی عالم آفرینش و اصول کلیدی نگرشی نسبت به پول که شادی، سلامت و سعادت به بار می‌آورد پرداخته شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، کتاب «راه پول نگرش نو و معنوی نسبت به پول، شغل و دارایی به مثابه ابزار تحول شخصی و اجتماعی» تالیف والتر لوبک ترجمه سیمین موحد توسط نشر پیکان در سال ۱۳۹۸ منتشر شده است.

پول یعنی آزادی ضرب شده، پول یعنی عشق در عمل، کار با پول یعنی کار با انرژی نور. این سه جمله کوتاه جوهر کتاب راه پول را تشکیل می دهد. هر یک از این گفته ها حاوی یک دنیا معناست. معنایی که جهان مادی و پول و دارایی را به جهان انرژی و روح و معنویت پیوند می زند.

فصول کتاب شامل: نگرش معنوی نسبت به پول، مفهوم معنوی ثروت، مفهوم معنوی کار، مفهوم معنوی شغل، مفهوم معنوی دارایی، معنای مبادله، معنویت و بازار سهام، تحقق قابلیت های شخصی ضامن زندگی غنی و شفای آگاهی مادی است.

این کتاب اخیراً به مجموعه کتاب های کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار افزوده شده است. این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه‌گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقمندان به بازار سرمایه تداوم یافت. ماحصل این تلاش گردآوری بیش از ۵۶۴۴ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)،  ۴۶۲۷ عنوان کتاب فارسی، ۲۴۱۵ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۶۴۱۶ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد، همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است.

 علاقه‌مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می‌توانند به سایتhttp://lib.seo.ir/faces/home.jspx  مراجعه و یا با شماره تلفن های ۱۹۱-۸۴۰۸۳۱۹۰ تماس بگیرند.

 آدرس کتابخانه: خیابان حافظ پایین تر از خیابان جمهوری نبش خیابان هاتف ساختمان بورس طبقه ۴.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری