تالار

در پایان سومین روز معاملاتی بورس در هفته جاری، ۵ میلیارد و ۳۵۷ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۴۰ هزار و ۹۸۵ میلیارد ریال در بورس داد و ستد شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در داد و ستدهای امروز، شاخص کل بورس بیش از ۱۴۴۰۰ واحد افت کرد و  به ۵۱۹ هزار و ۹۱۳ واحد  رسید.

آمارهای ثبت شده نشان می‌دهد ، شاخص‌های معاملاتی در بازار سهام امروز نزولی عمل کردند .

شاخص کل با (۱۴۴۶۵) واحد ریزش به ۵۱۹ هزار ۹۱۳ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی»  با (۳۸۵۵) واحد افت به ۱۳۸ هزار ۵۸۷ واحد، شاخص کل «هم وزن» با (۲۵۳۵) واحد ریزش به ۱۷۸ هزار و ۴۳۴ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با (۱۶۸۷) واحد افت، به ۱۱۸ هزار و ۷۴۹ واحد، شاخص آزاد شناور با (۱۶۷۶۲) واحد افت، به ۶۵۹ هزار و ۱۵۸ واحد، شاخص بازار اول با (۸۲۱۶) واحد افت به ۳۶۸ هزار ۲۲۰ واحد و شاخص بازار دوم با (۳۹۶۶۸) واحد کاهش به یک هزار و ۱۰۰ واحد رسید.

 همچنین نمادهای «غنوش، وپارس، کفپارس، غسالم، بکام، فسپا و شلعاب»  بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «تاپیکو، دشیمی، غشاذر، فارس، فاراک، کبافق و پارس» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.

به این ترتیب، در پایان سومین روز معاملاتی بورس در هفته جاری و در  ۶۹۵ هزار و ۸۵۷ نوبت معاملاتی، ۵ میلیارد و ۳۵۷ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۴۰ هزار و ۹۸۵ میلیارد ریال در بورس داد و ستد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =
test