ساختمان فرابورس

با هدف بهره‌مندی دارندگان واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری از مزایای عرضه‌های اولیه در نظر گرفته شده است که در روز کاری پس از عرضه اولیه، تعداد ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار سهم ساوه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری با قیمت ثابت کشف‌ شده در فرایند عرضه اولیه، عرضه شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز ۲۱ اسفند عرضه اولیه ۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار سهم «ساوه» متعلق به شرکت سیمان ساوه در فرابورس ایران رقم خورد. روز جاری نوبت به هفدهمین عرضه اولیه امسال فرابورس رسید که با عرضه بخشی از سهام شرکت سیمان ساوه و کشف قیمت هر سهم این شرکت به ارزش ۲۳ هزار و ۵۰۰ ریال در نماد «ساوه» انجام شد.

در این عرضه، تعداد یک میلیون و ۶۱۸ هزار و ۳۹۵ کد معاملاتی مشارکت کردند که به یک میلیون و ۶۰۲ هزار و ۶۰۸ کد، فرایند تخصیص سهم در حال انجام است. دامنه قیمت در عرضه اولیه ساوه که با روش ثبت سفارش صورت گرفت از مبلغ ۲۲، ۵۰۰ تا ۲۳,۵۰۰ ریال تعیین شده بود که هر سهم شرکت سیمان ساوه در سقف این دامنه، قیمت خورد.

همچنین با هدف بهره‌مندی دارندگان واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری از مزایای عرضه‌های اولیه، در نظر گرفته شده است که روز کاری پس از عرضه اولیه، تعداد ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار سهم ساوه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری با قیمت ثابت کشف‌شده در فرایند عرضه اولیه، عرضه شود.

از سوی دیگر، کارگزاری صباتامین علاوه بر آنکه مدیر این عرضه بود، به عنوان متعهد خرید، تعهد خرید ۵۰ درصد از سهام ساوه در روز عرضه اولیه را داد.

گفتنی است شرکت سیمان ساوه مهرماه سال جاری در گروه سیمان، آهک و گچ در بازار دوم فرابورس ایران پذیرش و شانزدهم بهمن‌ماه نیز درج شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس