شاخص

شاخص بورس تهران امروز عدد ۴۹۴ هزار ۹۹ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۷۲ هزار و ۳۸۵ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۳۴۹ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۱ میلیون و ۴۷ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۶۵۰۵ واحد را نمایش داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۷ میلیارد و ۱۵۱ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۶۹۶ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به ۵۱۵۱ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای "فارس"، "رمپنا" و "فملی" به ترتیب با ۱۰۲۹، ۳۵۷ و ۲۴۱ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای "فولاد"، "پارس" و "وغدیر" به ترتیب با ۴۵۷، ۴۱۴و ۳۶۲ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وبملت"، "غگل" و "وتجارت"  پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند.

از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیبمیایی برترین گروه صنعت بود و صنایع غذایی و فلزات اساسی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا شاخص بورس تهران درحالی اصلاح چند روزه را تجربه می کند که به گفته برخی کارشناسان بازار سرمایه به زودی شاهد چرخش بازار خواهیم بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار

test