صورت های مالی

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۱۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۲۲۸ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۳۴ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با سرمایه ۳ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰آذر ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۴۳۴ میلیارد و ۵۴۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۸۱۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۳۴ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش ۲۶ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۲ هزار و ۷۷۸ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

"سپ" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۲۰۹ میلیارد و ۵۶۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۲۲۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع