پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۳ هزار و ۱۲۷ میلیارد و ۶۸۴ میلیون ریال به ۱۹ هزار و ۳۳۳ میلیارد و ۷۸۳ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با سرمایه ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸ هزار و ۹۲۷ میلیارد و ۸۶۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۶ هزار و ۲۰۶ میلیارد و ۹۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۶ هزار و ۵۴۲ میلیارد و ۷۹۱ میلیون ریال به ۱۵ هزار و ۴۷۰ میلیارد و ۶۵۷ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت نیز با افزایش ۳ هزار و ۱۲۷ میلیارد و ۶۸۴ میلیون ریال معادل ۱۹ هزار و ۳۳۳ میلیارد و ۷۸۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"وصنعت" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۰۷ میلیارد و ۷۲۵ میلیون ریال به مبلغ ۶ هزار و ۳۹۴ میلیارد و ۵۱۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵ هزار و ۹۸۶ میلیارد و ۷۸۹ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت طی دوره یک ماهه منتهی به اسفند ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۹۵۰ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع