مس

شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵۵ میلیارد و ۷۴۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه با سرمایه ثبت شده ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۰۷ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶۶۹ میلیارد و ۲۰۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۴۹ میلیارد و ۷۷۱ میلیون ریال به ۴۵۷ میلیارد و ۷۰۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه نیز با افزایش ۵ میلیارد و ۲۹۳ میلیون ریال معادل ۶۷۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"سرچشمه" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵۷ میلیارد و ۹۴ میلیون ریال به مبلغ ۱۱۲ میلیارد و ۸۴۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۵ میلیارد و ۷۴۹ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه طی دوره یک ماهه منتهی به اسفند ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۶ میلیارد و ۸۶۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع