پرتفوی

گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۴ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند با سرمایه ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۵۱۰ میلیارد و ۶۳۹ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴۱ هزار و ۲۲۷ میلیارد و ۵۲۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۳۹ میلیارد و ۴۲۳ میلیون ریال به ۳ هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۶۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند نیز با کاهش یک هزار و ۳۴۶ میلیارد و ۳۶۹ میلیون ریال معادل ۳۹ هزار و ۸۸۱ میلیارد و ۶۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"واتی" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۲ میلیارد و ۲۱۲ میلیون ریال به مبلغ ۵۶ میلیارد و ۴۰۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۴ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند طی دوره یک ماهه منتهی به اسفند ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۷۱ میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع