مس

قیمت مس در LME روز دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹، نسبت به روز معاملاتی پیشین ۴۸ دلار افزایش داشته و به پنج هزار و ۱۶۶ دلار رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از فلزات آنلاین، قیمت مس در روز دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه، ۰.۹ درصد افزایش داشت و به پنج هزار و ۱۶۶ دلار رسید.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه، با افزایش ۴۸ دلاری نسبت به روز معاملاتی پیش از آن ۰.۹ درصد رشد داشت و پنج هزار و ۱۹۰ دلار اعلام شد. قیمت سه ماهه فلز سرخ تغییر قیمتی نسبت به هفته پیش تجربه نکرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه، با کاهش چهار هزار و ۱۲۵ تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از ۲۶۲ هزار و ۶۰۰ تن به ۲۵۸ هزار و ۴۷۵ تن رسیده است.

وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد در روز دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه در بورس فلزات لندن قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز نسبت به جمعه، افزایش یک دلاری داشته و برابر با ۲۵ دلار بر تن گزارش شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های روی خط رسانه‌ها