داروسازی

شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک از پوشش سود ۷۸۷ریالی سود هرسهم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک در گزارش صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ سود عملیاتی خود را با رشد ۱۰۵درصدی نسبت به سال مالی۱۳۹۷ مبلغ ۲۸۰میلیارد ریال و سود خالص را با رشد ۳۷درصدی مبلغ ۱۶۸میلیارد ریال اعلام کرد.

این شرکت سود هرسهم را با رشد ۴۷درصدی نسبت به سود سال مالی ۱۳۹۷ مبلغ ۷۸۷ریال اعلام کرد و سود انباشته این دوره به ۴۷میلیارد ریال رسید.

دبالک اهداف خود را در خصوص تولید و فروش محصولات تشریح کرده  و به تولید محصولات جدید، محصولات با حاشیه سود بالاتر، کاهش تولید و فروش محصولات زیان ده و بررسی و تحقیق روی محصولات زیان ده جهت افزایش راندمان تولید اشاره کرده است.

این شرکت در برآوردی که از تغییرات عوامل بهای تمام شده داشته اعلام کرد که اطلاعات بهای تمام شده منوط به ترتیب تولید و فروش و نرخ ارز و نرخ خرید مواد اولیه است. همچنین با توجه به تامین مواد اولیه با نرخ ارز ۴۲هزار ریالی و افزایش نسبی مبلغ سایر عوامل بهای تمام شده، تغییرات در عوامل بهای تمام شده متناسب با تغییرات سطح عمومی قیمتها خواهد بود. بنابراین در صورت خرید ارز با نرخی متفاوت از نرخ مبادله ای، بهای تمام شده تولید محصولات تغییر خواهد کرد.

شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک در تشریح سایر برنامه های با اهمیت خود  در دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۰اسفند۱۳۹۹ به بخشهایی از پلنت B اشاره کرد که در سال ۹۸به بهره برداری رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع