پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۵۳ میلیارد و ۶۰۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی با سرمایه یک هزار و میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبشهت سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۴۰۵ میلیارد و ۹۱۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۸ هزار و ۹۰۴ میلیارد و ۳۷۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۴۳ میلیارد و ۶۵۵ میلیون ریال به یک هزار و ۲۶۲ میلیارد و ۲۵۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی نیز با افزایش ۲ هزار و  ۱۴۵ میلیارد و ۲۳۷ میلیون ریال معادل ۲۱ هزار و ۴۹ میلیارد و ۶۱۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"وپترو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۴۳ میلیارد و ۶۵۵ میلیون ریال به مبلغ ۲۹۷ میلیارد و ۲۵۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۵۳ میلیارد و ۶۰۳ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی طی دوره یک ماهه منتهی به اردیبهشت خریدار سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع