کاسپین

شرکت داروسازی کاسپین تامین در یکسال مالی توانست برای هرسهم ۲هزار و ۵۷۲ریال سود محقق سازد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت داروسازی کاسپین تامین در یکسال مالی خود توانسته سود هرسهم را ۸۰درصد نسبت به سال مالی۱۳۹۷ افزایش دهد و به رقم ۲هزار و ۵۷۲ریالی برسد.

این شرکت سود عملیاتی سال مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ را یک هزار و ۵۵۱میلیارد ریال و سود خالص را یک هزار و ۱۱۱میلیارد ریال اعلام کرد. همچنین سود انباشته این سال مالی به یک هزار و ۱۱۰میلیارد ریال رسیده که در مقایسه با سال مالی پیش از آن با رشد ۱۳۱درصدی همراه شده است.

«کاسپین» در تشریح اهداف خود اعلام کرد که شرکت بر آن است با توجه به بالا رفتن مخارج تولید محصولات، جهت حفظ جایگاه خود در بازار و نیز تحقق میزان سود پیش بینی شده، فروش پیش بینی شده را محقق کند و شرکت نسبت به ترکیب تولید بهینه محصولات و فروش آن متمرکز خواهد بود.

این شرکت پیش بینی کرده که جهت گسترش حجم فعالیت های خود، میزان تسهیلات دریافتی را در سال مالی بعد افزایش دهد. علاوه بر این افزایش سرمایه به میزان ۵۵ درصد، کاهش دوره وصول مطالبات، به سرانجام رساندن پروژ های توسعه و بازسازی و افزایش سود آوری را برای دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۰اسفند۱۳۹۹ از برنامه های با اهمیت شرکت اعلام کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع