کلر پارس

شرکت کلر پارس صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹ اسفند۱۳۹۸ را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت کلر پارس در آخرین گزارش خود که مربوط به دوره مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ بود سود محقق شده هرسهم را ۲هزار و ۸۴۲ریال اعلام کرد.

این شرکت در گزارش خود به رشد ۴۴درصدی سود عملیاتی سال مورد گزارش نسبت به سال مالی۱۳۹۷ اشاره کرده که به رقم یک هزار و ۱۷میلیارد ریال رسیده است. سود خالص «کلر» نیز ۹۳۰میلیارد ریال و سود انباشته آن ۹۶۰میلیارد ریال منتشر شده است.

شرکت کلر پارس درخصوص برنامه های خود جهت تکمیل طرح های توسعه اعلام کرده است که در برنامه های شرکت افزایش ظرفیت کلر، اسید کلریدریک و سود مایع روزانه از ۵۰ تن به ۱۰۰ تن افزایش ظرفیت قرار دارد.همچنین به دنبال افزایش سودآوری و بازده سرمایه‌گذاری، توسعه دانش و فناوری اطلاعات، خودکفایی در طراحی و ساخت قطعات و تجهیزات در داخل شرکت، توجه به رویکردهای نوین مدیریتی و ارتقای آنها در سازمان، بهبود فرآیندهای مالی با رویکرد مدیریت و کاهش هزینه و مدیریت مصرف، افزایش راندمان تولید و بهره وری است.

این شرکت با ایجاد خطوط تولید جدید برای محصولات پایین دستی کلر و آب اکسیژنه دانش بنیان، جهت تامین نیازهای داخلی در خصوص جلوگیری از واردات و خروج ارز از کشور و ارز آوری برای شرکت دارد.

از سوی دیگر در اهداف این شرکت به افزایش ظرفیت تولید، توسعه و تنوع محصولات، توسعه و رسوخ در بازارهای داخلی و صادرات و افزایش سهم بازار اشاره شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع