گروه صنعتی رنا

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۴۳ هزار و ۶۷۵ میلیارد و ۳۲ میلیون ریال به ۷۱ هزار و ۳۵ میلیارد و ۲۴۶ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا با سرمایه ۷ هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبشهت سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰ هزار و ۱۶۴ میلیارد و ۴۳۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۷ هزار و ۳۶۰ میلیارد و ۲۱۴ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲۴۱ میلیارد و ۷۵۷ میلیون ریال به ۱۰ هزار و ۴۰۶ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا نیز با افزایش ۴۳ هزار و ۶۷۵ میلیارد و ۳۲ میلیون ریال معادل ۷۱ هزار و ۳۵ میلیارد و ۲۴۶ میلیون ریال محاسبه شد.

"ورنا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۷۳ میلیارد و ۶۸ میلیون ریال به مبلغ ۹۳ میلیارد و ۲۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۹ میلیارد و ۹۵۳ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا طی دوره یک ماهه منتهی به اردیبهشت ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۱۴ میلیارد و ۸۲۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع