رازک

شرکت لابراتوارهای رازک در صورت های مالی ۱۲ماهه اعلام کرد برای هرسهم ۲هزار و ۷۵۰ریال سود کنار گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت لابراتوارهای رازک طی دوره مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸، توانسته سود عملیاتی خود را نسبت به سال مالی ۱۳۹۷ به میزان ۳۴درصد افزایش دهد و به رقم ۲هزار و ۱۴۸میلیارد ریال برسد. همچنین سود خالص را با افزایش ۵۶درصدی به مبلغ یک هزار و ۶۳۱میلیارد ریال رسید.

این شرکت سود انباشته دوره یکساله خود را یک هزار و ۷۷۹میلیارد ریال اعلام کرده است که نسبت به سال مالی قبل خود با رشد ۱۲۹درصدی همراه شده است. همچنین سودی که برای هرسهم ساخته است با رشد ۴۸درصدی به مبلغ ۲هزار و ۷۵۰میلیارد ریال رسید.

«درازک» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که تمرکز شرکت بر تامین مواد اولیه است و با توجه به شرایط تحریمی حاکم بر کشور، افزایش تولید و فروش نیز جز اهداف راهبردی مدیریت است. همچنین با توجه به افزایش قابل توجه نرخ مواد اولیه برخی محصولات اقدام به اخذ افزایش قیمت از مراجع مربوطه می شود.

این شرکت در نظر دارد با توجه به شرایط تحریمی، تمرکز خود را بر تامین مواد اولیه مورد نیاز قرار دهد و افزایش حجم تولید و فروش و نیز اصلاح ترکیب سبد محصولات با توجه به نیاز بازار جزو اهداف راهبردی مدیریت است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع