شرکت فرآوری مواد معدنی ایران

شرکت فرآوری مواد معدنی ایران در صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ سود هر سهم را ۴۵۰ریال اعلام کرد که نسیت به سال مالی ۱۳۹۷ با افت ۳۹درصدی همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فرآوری مواد معدنی ایران گزارش صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ را در حالی منتشر کرد که سود عملیاتی شرکت با افت ۳۷درصدی نسبت ریال مالی۱۳۹۷، به ۳۲۳میلیارد ریال و سود خالص آن با افت ۳۹درصدی به ۲۹۷میلیارد ریال رسیده است.

این شرکت سود هرسهم خود را در سال مالی گذشته ۷۳۲ریال اعلام کرده بود که با افت ۳۹درصدی به مبلغ ۴۵۰ریال رسید. علاوه بر این سود انباشته «فرآوری» با افت ۸درصدی به ۳۱۷میلیارد ریال رسید.

شرکت فرآوری مواد معدنی ایران در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که برنامه و بودجه تولید براساس سالیانه ۸ هزار تن و فروش برمبنای ۱۰ هزار تن پیش بینی شده است.

همچنین این شرکت در خصوص جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره اعلام کرد که براساس پیش بینی های به عمل آمده و برنامه های خود بی نیاز از استقراض و دریافت تسهیلات بوده است.

در برنامه های با اهمیت این شرکت برای دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۰اسفند۱۳۹۹، براساس پیش بینی های صورت گرفته، شرکت تلاش دارد تا نسبت به محقق کردن برنامه های خود اقدام لازم را به عمل آورد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع