پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۵۳۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال به ۲ هزار و ۶۱۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین با سرمایه ۶۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبشهت سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۱۴۷ میلیارد و ۵۰۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲ هزار و ۸۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۱۸ میلیارد و ۲۴۴ میلیون ریال به یک هزار و ۴۶۵ میلیارد و ۷۴۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین نیز با افزایش ۵۳۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال معادل ۲ هزار و ۶۱۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"وآوا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۶۶۸ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال به مبلغ ۹۷۰ میلیارد و ۹۵۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۳۰۲ میلیارد و ۲۳ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین طی دوره یک ماهه منتهی به اردیبهشت ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹۶۰ میلیارد و ۸۴۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع