پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۷۸ هزار و ۲۵۹ میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال به ۲۵۹ هزار و ۳۸ میلیارد و ۵۹۳ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران با سرمایه ۷ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبشهت سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۶ هزار و ۵۱۳ میلیارد و ۸۰۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۸۰ هزار و ۷۷۹ میلیارد و ۱۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش یک هزار و ۵۸۷ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال به ۲۸ هزار و ۱۰۰ میلیارد و ۹۹۷ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران نیز با افزایش ۷۸ هزار و ۲۵۹ میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال معادل ۲۵۹ هزار و ۳۸ میلیارد و ۵۹۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"ونیکی" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۷۷۹ میلیارد و ۹۶۸ میلیون ریال به مبلغ ۲ هزار و ۱۶۳ میلیارد و ۶۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت یک هزار و ۳۸۳ میلیارد و ۹۷ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران طی دوره یک ماهه منتهی به اردیبهشت ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۳۶۷ میلیارد و ۱۶۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع