پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۱۷ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبشهت سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۳۱۱ میلیارد و ۴۹۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۷ هزار و ۸۶۱ میلیارد و ۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۱۳ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال به ۴ هزار و ۴۲۵ میلیارد و ۲۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن نیز با افزایش ۱۱ هزار و ۳۷۴ میلیارد و ۴۹۸ میلیون ریال معادل ۲۹ هزار و ۲۳۵ میلیارد و ۵۰۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۷۳ میلیارد و ۳۰۵ میلیون ریال به مبلغ ۲۹۰ میلیارد و ۷۳۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۱۷ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به اردیبهشت ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۷۱ میلیارد و ۳۰۸ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع