صورت های مالی، گزارش عملکرد

شرکت عمران و توسعه فارس در دوره ۶ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۵۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۵ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۲۸ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت عمران و توسعه فارس با سرمایه یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت عمران و توسعه فارس در دوره یاد شده، مبلغ ۹۰ میلیارد و ۵۲۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۲۸ درصدی برخوردار است.

"ثفارس" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به شهریور ۹۸، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳۵ میلیارد و ۷۹۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت عمران و توسعه فارس در صورت های مالی تلفیقی ۶ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، سود هر سهم را با افزایش ۲۱ درصدی نسبت به سال گذشته، ۴۷ ریال و سود خالص را ۸۴ میلیارد و ۴۱۵ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع