مرکز مالی ایران

دومین دوره مجموعه وبینارهای رایگان آشنایی با بورس با عنوان بورس کمپ در مرکز مالی ایران از تاریخ ۲۰ مرداد ماه تا ۱۰ تیرماه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، به نقل از روابط عمومی مرکز مالی ایران با توجه به استقبال از نخستین دوره بورس کمپ مرکز مالی ایران که با موضوعات کاربردی و مورد نیاز سهماداران برگزار شد و همچنین استقبال گسترده مردم برای سرمایه گذاری در بورس و بازار سرمایه و در جهت افزایش آگاهی و دانش مردم برای سرمایه گذاری مطمئن و منطقی در بازار سرمایه ، مرکز مالی ایران با ترکیب سهامداری شرکت فرابورس ایران، بورس تهران، بورس کالا ، بورس انرژی و شرکت سپرده گذاری مرکزی اقدام به برگزاری دومین دوره بورس کمپ کرده است.

این دوره ها شامل سواد مالی، قابلیت های سرمایه گذاری در بورس، آشنایی با خرید و فروش اشخاص حقیقی در بازار فیزیکی بورس کالا، قوانین و مقررات معامله گری، آشنایی با سرمایه گذاری در بازار مسکن و آموزش بررسی گزارش های عملکرد ماهانه شرکت ها از کدال است.

علاقه مندان می توانند جهت شرکت در هر دوره از این مجموعه وبینار های رایگان که از ۲۰ مرداد تا ۱۰ تیرماه برگزار می شود، عنوان دوره و نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۰۲۱۶۶۷۶۱۱۸۴ ارسال (پیامک) کنند .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری