صورت های مالی

بیمه زندگی خاورمیانه در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۱۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۹۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۳۴ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، بیمه زندگی خاورمیانه با سرمایه یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

بیمه زندگی خاورمیانه در دوره یاد شده، مبلغ ۲۶۲ میلیارد ۷۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۱۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۳۴ درصدی برخوردار است.

این شرکت فرابورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش ۱۲۲ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۱۰۴ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال اعلام کرده است.

"بخاور" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۱۱ میلیارد و ۱۵۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۹۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، بیمه زندگی خاورمیانه دلیل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی را به شرح زیر اعلام کرد:

صورتهای مالی پیوست، بر اساس فرمت جدید ابلاغی بیمه مرکزی تهیه شده است اما فرم‌های سامانه کدال همچنان بر مبنای فرمت قبلی است، لذا ممکن است در طبقه‌بندی برخی از سرفصل‌ها بین این دو مغایرت وجود داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع