تالار جدید

طی روز جاری بیستم خرداد ماه، یک میلیون و ۴۲۷ نوبت معاملاتی، ۹ میلیارد و ۶۸۴ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۰۶ هزار و ۸۰۳ میلیارد ریال در بورس معامله شد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، شاخص بورس روز جاری با افتی حدود ۸۰۰ واحدی در پایان معاملات به یک میلیون و ۱۱۸ هزار و ۱۱۸ واحد رسید.

بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری شاخص های بورس با نوسان مواجه بودند به طوریکه شاخص قیمت «وزنی - ارزشی»  با ۲۱۰ واحد افت معادل ۰.۰۷ درصد به ۲۹۶ هزار ۷۱۱ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۲۴۴۰ واحد رشد معادل ۰.۶۸ درصد به ۳۵۹ هزار و ۹۰ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۱۶۱۳ واحد رشد معادل ۰.۶۸ درصد به ۲۳۷ هزار و ۴۰۱ واحد، شاخص آزاد شناور با ۴۶۴ واحد رشد معادل ۰.۰۳ درصد به یک میلیون و ۴۹۵ هزار و ۴۷ واحد، شاخص بازار اول با ۲۰۶۵ واحد رشد معادل ۰.۲۵ درصد به ۸۳۲ هزار ۴۳۶ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۲۵۹۳ واحد ریزش معادل ۰.۵۷ درصد به ۲ میلیون و ۲۰۱ هزار و ۱۸ واحد رسید.

از سویی دیگر جزییات داد و ستدهای روز جاری مشخص می کند که امروز ۷ نماد «فملی با ۲۱۵۹ واحد، فارس با ۱۷۴۹ واحد، وامید با ۱۱۲۰ واحد، پارسان با ۱۰۸۸ واحد، کگل با ۱۰۷۹ واحد، اخابر با ۱۰۶۷ واحد و وبلمت با ۱۰۰۳ واحد»، بیشترین تاثیر را در روند حرکتی شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.

براساس این گزارش، روز جاری اکثر شاخص های صنایع تالار شیشه ای با نوسان مواجه شدند به طوریکه شاخص صنایع «محصولات چرمی با ۱۸۷۳ واحد رشد معادل ۵ درصد به ۳۹ هزار و ۳۴۳ واحد، انتشار و چاپ با ۱۱۱۷۹۳ واحد افزایش معادل ۴.۳۶ درصد به ۲ میلیون و ۶۷۶ هزار و ۴۵۲ واحد، سیمان با ۳۶۹ واحد افزایش معادل ۳.۷۴ درصد به ۱۰ هزار و ۲۳۶  واحد، ماشین آلات با ۹۷۶۸ واحد افزایش معادل ۳.۴۴ درصد به ۲۹۳ هزار و ۴۳۰ واحد، رادیویی با (۲۸۱) واحد کاهش، معادل (۳.۲۷) درصد به ۸ هزار و ۳۳۲ واحد، اطلاعات و ارتباطات (۳۸) واحد افت معادل (۳.۷۶) درصد به ۹۷۴ واحد، حمل و نقل با (۱۷۶۶) واحد کاهش معادل (۴.۵۰) درصد به ۳۷ هزار و ۴۹۸ واحد» رسید.

امروز با نگاهی به آمارهای معاملاتی بازار سهام درمیابیم قیمت سهام نمادهای «خشرق، سیلام، امید، چکاوه، وملی، دیران و شنفت»  بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «قصفها، فاذر، فسازان، حکشتی، غمهرا، وصنعت و قرن» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار