صورت های مالی

شرکت مخابرات ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۸۴ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۹۱ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت مخابرات ایران با سرمایه ۶۰ هزار ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت مخابرات ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۶۰۳ میلیارد و ۲۶۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۹۱ درصدی برخوردار است.

"اخابر" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۹ هزار و ۴۳ میلیارد و ۴۸۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۴۸۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت مخابرات ایران در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۹ درصدی نسبت به سال گذشته، ۶۶۵ ریال و سود خالص را ۳۹ هزار و  ۸۹۰ میلیارد و ۴۹۸ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع