صورت های مالی

شرکت ارتباطات سیار ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به صورت حسابرسی شده، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۸۷۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم یک هزار و ۹۱۰ ریال اعلام شده بود، تفاوت چندانی نداشت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت ارتباطات سیار ایران با سرمایه ۱۹ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت ارتباطات سیار ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۳۶ هزار و ۵۳ میلیارد و ۵۸۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۸۷۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۴۷ درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است سود هر سهم این شرکت در دوره یاد شده در صورت‌های مالی حسابرسی نشده یک هزار و ۹۱۰ ریال و سود خالص مبلغ ۳۶ هزار و ۶۷۰ میلیارد و ۸ میلیون ریال اعلام شده بود.

"همراه" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳۴ هزار و ۲۲۳ میلیارد و ۵۵۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳ هزار و ۵۶۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت ارتباطات سیار ایران در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸، سود هر سهم را با ۵۱ درصدی نسبت به سال گذشته، یک هزار و ۹۶۲ ریال و سود خالص را ۳۷ هزار و  ۶۶۷ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع