شرکت صنعتی پارس‌مینو

شرکت صنعتی پارس مینو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۹۲۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۵۸ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۵۸ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنعتی پارس مینو با سرمایه یک هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنعتی پارس مینو در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۱۶۲ میلیارد ۷۷۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۹۲۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۵۸ درصدی برخوردار است.

"غپینو" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۴۵۰ میلیارد و ۵۳۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۵۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت و صنعتی پارس مینو در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با کاهش ۴۷ درصدی نسبت به سال گذشته، ۲۲۳ ریال و سود خالص را مبلغ یک هزار و ۴۷۵ میلیارد ۱۱۲ میلیون ریال اعلام کرده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، شرکت صنعتی پارس مینو در برآورد خود از نرخ فروش محصولات در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرده است: افزایش نرخ محصولات در سه ماهه آخر سال جاری تابعی از افزایش قیمت مواد اولیه و کشش بازار و محصولات است که با توجه به روند پیش رو انتظار می رود با افزایش نرخ مواد اولیه محصولات تولیدی به نسبت نرخ محصولات نیز اضافه شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع