پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری پویا در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۷۹۴ میلیارد و ۵۴۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری پویا با سرمایه ۲ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری پویا با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند سال گذشته اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۹۸۵ میلیارد و ۲۱۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۸ هزار و ۱۳۶ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۶۴۱ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال به ۳ هزار و ۶۲۶ میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری پویا نیز با افزایش ۹۴۳ میلیارد و ۲۲۳ میلیون ریال معادل ۹ هزار و ۷۰ میلیارد و ۳۴۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"وپویا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۰۰ میلیارد و ۳۵۸ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۱۹۴ میلیارد و ۹۰۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۷۹۴ میلیارد و ۵۴۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری پویا طی دوره یک ماهه منتهی به اسفند ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۴۱ میلیارد و ۷۹۸ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع