صورت های مالی، گزارش عملکرد

شرکت آبسال در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۱۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۷۴ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۲۹ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت آبسال با سرمایه ۳۶۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت آبسال در دوره یاد شده، مبلغ ۴۷۲ میلیارد و ۷۴۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۳۱۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۲۹ درصدی برخوردار است.

"لابسا" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۰۶ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۵۷۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت آبسال در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۱۳۸ درصدی نسبت به سال گذشته، یک هزار و ۳۴۱ ریال و سود خالص را ۴۸۲ میلیارد و ۸۴۳ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع