سهام عدالت

سخنگوی سهام عدالت گفت: در هفته جاری در شورای عالی بورس درباره تغییر روش مستقیم به غیر مستقیم سهام عدالت، تصمیم‌گیری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از صدا و سیما، حسین فهیمی سخنگوی سهام عدالت گفت: پس از آزاد سازی سهام عدالت، بسیاری از افراد با شرکت سپرده گذاری تماس گرفتند و تقاضا کردند تا امکان تغییر روش از مستقیم به غیر مستقیم نیز فراهم شود.

وی اضافه کرد: در ابتدای آزاد سازی سهام عدالت، افراد بدون اطلاع و آگاهی لازم، اقدام به انتخاب روش مستقیم کردند، اما اکنون به این نتیجه رسیدند که آگاهی کافی را برای مدیریت ۳۶ شرکت بورسی ندارند و برای رسیدن به سود مورد نظر، نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارند، به همین دلیل از انتخاب روش مستقیم پشیمان شدند و تقاضای تغییر این روش را دارند.

سخنگوی سهام عدالت گفت: فعلا امکان تغییر روش از مستقیم به غیر مستقیم وجود ندارد، زیرا در زمانی که سهامداری روش مستقیم را انتخاب می‌کند. اطلاعات وی برای دریافت کد بورسی به شرکت سپرده گذاری و بورس ارسال می‌شود. به دلیل تماس‌ها و تقاضاهای مکرر از سوی مردم، در هفته جاری در شورای عالی بورس درباره این تقاضا، تصمیم گیری می‌شود که آیا راهکاری برای برگشت وجود دارد یا خیر.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های سهام عدالت