شرکت سنگ آهن گل گهر

شرکت سنگ آهن گهر زمین در صورت های مالی تلفیقی از سودسازی یک هزار و ۸۸۷ریالی برای هرسهم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سنگ آهن گهر زمین در اطلاعات و صورت های مالی تلفیقی ۱۲ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸ اعلام کرد سود هرسهم با رشد ۹۳درصدی نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته به مبلغ یک هزار و ۸۸۷ریال رسیده است. این رقم در حالی اعلام شده است که در سال مالی جاری سود هرسهم شرکت اصلی با رشد ۸۹درصدی به یک هزار و ۸۵۹ریال بالغ شده است.

این شرکت سود عملیاتی تلفیقی را ۲۵هزار و ۹۵۵میلیارد ریال، سود خالص را ۲۳هزار و ۲۰۴میلیارد ریال و سود انباشته قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی را ۲۴هزار و ۵۹۳میلیارد ریال اعلام کرد.

در شرکت اصلی سود عملیاتی «کگهر» به ۲۵هزار و ۹۵۵میلیارد ریال، سود خالص به ۲۲هزار و ۸۶۴میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره به ۲۴هزار و ۱۲۱میلیارد ریال رسیده است.

در اهداف و برنامه های راهبردی این شرکت اعلام شده است که «کگهر» در نظر دارد مدیریت اجرای طرح‏های شرکت سنگ آهن گهرزمین که شامل خرید زمین، آماده‌سازی زمین سایت، تأمین تاسیسات و زیربناهای مورد نیاز است را در جهت ایجاد راه‌های دسترسی و اتصال به شبکه راه‌آهن، ساخت ساختمان‌های صنعتی و غیرصنعتی و عمومی، ایجاد ۵خط تولید کنسانتره هر یک به ظرفیت ۲ میلیون تن (جمعاً ۱۰ میلیون تن) و ایجاد ۲خط تولید گندله هر یک به ظرفیت ۵ میلیون تن (جمعاً به ۱۰ میلیون تن) را توسعه دهد. این طرح ها در ۲فاز به شرح زیر انجام خواهند شد:

فاز یک: علاوه بر تملک کلی زمین، کلیه عملیات آماده‌سازی سایت، ایجاد بخش عمده‌ای از ساختمان‌های غیرصنعتی، ایجاد شبکه انتقال آب و برق و گاز در حد ظرفیت کامل، تأمین انشعابات ذکر شده در حد هر دو فاز، اتصال به شبکه ریلی، ایجاد سه خط تولید کنسانتره جمعاً به ظرفیت ۶ میلیون تن و ایجاد یک خط تولید گندله به ظرفیت ۵ میلیون تن از اهداف مورد نظر است.

فاز دو: ساختمان‌های صنعتی متناسب با نیاز کلی دو خط تولید کنسانتره به ظرفیت هر یک ۲ میلیون تن (جمعاً ۴ میلیون تن) و یک خط تولید گندله به ظرفیت ۵ میلیون تن ایجاد خواهند شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع