مینو

شرکت صنعتی پارس مینو صورت های مالی تلفیقی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت صنعتی پارس مینو در اطلاعات و صورت های مالی تلفیقی ۱۲ماهه سود پایه هرسهم را یک هزار و ۱۷۱ریال و سود خالص هرسهم را ۲۲۳ریال اعلام کرد. این در حالی است که در صورت های مالی شرکت اصلی سود پایه هرسهم و سود خالص هرسهم مبلغ ۹۲۳ریال منتشر شده است.

این شرکت سود عملیاتی تلفیقی را یک هزار و ۷۲۳میلیارد ریال، سود خالص تلفیقی را یک هزار و ۴۷۵میلیارد ریال و سود انباشته تلفیقی را ۲هزار و ۱۳۰میلیارد ریال اعلام کرد.

در شرکت اصلی نیز، سود عملیاتی به یک هزار و ۲۵۸میلیارد ریال، سود خالص به یک هزار و ۱۶۲میلیارد ریال و سود انباشته به یک هزار و ۷۲۸میلیارد ریال رسید.

«غپینو» در این گزارش در برآوردی که از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه نرخ فروش محصولات داشته اشاره کرده است که در آن افزایش نرخ محصولات در ۳ماهه آخر سال جاری را تابعی از افزایش قیمت مواد اولیه و کشش بازار و محصولات رقبا اعلام کرده که با توجه به روند پیش رو انتظار می رود با افزایش نرخ مواد اولیه محصولات تولیدی به نسبت نرخ محصولات نیز اضافه شود.

این شرکت نرخ خرید مواد اولیه را با توجه به نوسان قیمت ها در بازار در سال جاری، افزایشی پیش بینی کرده است و با انتشار برآوردی که از تغییرات عوامل بهای تمام شده دارد به استفاده بهینه از امکانات موجود، بازنگری در الگوی مصرف مواد اولیه، استفاده از مواد اولیه مرغوب برای تولید محصولات با کیفیت جهت حفظ سهم بازار و کسب سود مناسب تأکید کرده است.

«غپینو» عملیات تولید تجاری پروژه استحصال دانه کاکائو (بارث) و افتتاح شعبه سوم فروشگاه عرضه مستقیم مینو در غرب تهران را از برنامه های با اهمیت شرکت اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع