ریل

شرکت ریل سیر کوثر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۶۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۰۸ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۵۲ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت ریل سیر کوثر با سرمایه ۶۰۲ میلیارد و ۹۴۶ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت ریل سیر کوثر در دوره یاد شده، مبلغ ۹۹ میلیارد و ۳۵۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۶۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۵۲ درصدی برخوردار است.

"حسیر" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۶۵ میلیارد و ۲۰۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۰۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت ریل سیر کوثر در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۱۴۵ درصدی نسبت به سال گذشته، ۲۸۴ ریال و سود خالص را ۱۷۱ میلیارد و ۳۶۴ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع