فنر سازی زر

شرکت فنرسازی زر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۶۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۵۴ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۵۷ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فنرسازی زر با سرمایه ۷۹۹ میلیارد و ۹۹۷ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت فنرسازی زر در دوره یاد شده، مبلغ ۵۲ میلیارد و ۴۶۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۵۷ درصدی برخوردار است.

"خزر" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۷۶ میلیارد و ۸۱۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۵۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت فنرسازی زر در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با کاهش ۱۶ درصدی نسبت به سال گذشته، ۱۶۱ ریال و سود خالص را ۱۲۹ میلیارد و ۵۹ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع