پرتفوی

گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۱۴ میلیارد و ۶۷۵ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران با سرمایه ثبت شده ۲ هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۸۲۵ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۶ هزار و ۵۷۳ میلیارد و ۸۳۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۴۸ میلیارد و ۶۰۶ میلیون ریال به ۴ هزار و ۸۷۳ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران نیز با افزایش ۵ هزار و ۶۴۲ میلیارد و ۵۱۷ میلیون ریال معادل ۳۲ هزار و ۲۱۶ میلیارد و ۳۵۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"وتوصا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۶ میلیارد و ۳۸۶ میلیون ریال به مبلغ ۱۵۱ میلیارد و ۶۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۱۴ میلیارد و ۶۷۵ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۴ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع