دارو

شرکت هلدینگ داروپخش در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸ هزار و ۸۷۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳ هزار و ۳۵۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۵۱ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت هلدینگ داروپخش با سرمایه ۸۴۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت هلدینگ داروپخش در دوره یاد شده، مبلغ ۷ هزار و ۴۵۶ میلیارد و ۴۲۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۸ هزار و ۸۷۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۵۱ درصدی برخوردار است.

این شرکت فرابورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش ۱۰۵ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۹ هزار و ۳۲۵ میلیارد و ۶۷۶ میلیون ریال اعلام کرده است.

"وپخش" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۹۲۵ میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳ هزار و ۵۳۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع