پرتفوی

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۹ هزار و ۵۳۷ میلیارد و ۷۹۷ میلیون ریال به ۴۴ هزار و ۴۳ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان با سرمایه ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۱۶۴ میلیارد و ۵۷۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳۴ هزار و ۵۰۵ میلیارد و ۲۸۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۷۰ میلیارد و ۲۶۹ میلیون ریال به ۵ هزار و ۵۳۴ میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان نیز با افزایش ۹ هزار و ۵۳۷ میلیارد و ۷۹۷ میلیون ریال معادل ۴۴ هزار و ۴۳ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"سیدکو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۲۱ میلیارد و ۷۶ میلیون ریال به مبلغ ۸۵۷ میلیارد و ۷۷۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۷۳۶ میلیارد و ۶۹۵ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۸۴ میلیارد و ۷۳۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع