پرتفوی

گروه بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵۱۲ میلیارد و ۸۹۵ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه بهمن با سرمایه ۱۰ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۲۵۴ میلیارد و ۴۶۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۷۷ هزار و ۸۷۰ میلیارد و ۷۳۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۶۹۷ میلیارد و ۳۷۵ میلیون ریال به ۵ هزار و ۹۵۱ میلیارد و ۸۴۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه بهمن نیز با افزایش ۲۰ هزار و ۲۹۶ میلیارد و ۲۲۳ میلیون ریال معادل ۹۸ هزار و ۱۶۶ میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"خبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۰ میلیارد و ۴۴۳ میلیون ریال به مبلغ ۵۵۳ میلیارد و ۳۳۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۱۲ میلیارد و ۸۹۵ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۳۷ میلیارد و ۸۱۸ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع