پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری نیرو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵۵ میلیارد و ۵۲۸ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری نیرو با سرمایه ثبت شده ۹ هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۸۳۱ میلیارد و ۲۹۵ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۳ هزار و ۲۴ میلیارد و ۹۱۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲۹۷ میلیارد و ۸۵۹ میلیون ریال به ۲ هزار و ۱۲۹ میلیارد و ۱۵۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری نیرو نیز با افزایش یک هزار و ۲۷ میلیارد و ۲۰۴ میلیون ریال معادل ۴ هزار و ۵۲ میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال محاسبه شد.

"ونیرو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۳۴ میلیارد و ۸۹۴ میلیون ریال به مبلغ ۱۹۰ میلیارد و ۴۲۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۵ میلیارد و ۵۲۸ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری نیرو طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۳۲ میلیارد و ۷۵۳ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع