پرتفوی

شرکت شاهد در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۹۱ میلیارد و ۸۸۴ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت شاهد با سرمایه ۴ هزار و ۶ میلیارد و ۶۳۲ میلیون ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت شاهد با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۸۹۶ میلیارد و ۴۸۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۱ هزار و ۵۲۴ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۶ میلیارد و ۷۲ میلیون ریال به یک هزار و ۹۳۲ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت شاهد نیز با افزایش ۹ هزار و ۹۲۶ میلیارد و ۸۶۵ میلیون ریال معادل ۲۱ هزار و ۴۵۱ میلیارد و ۴۰۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"ثشاهد" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۶ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال به مبلغ ۱۳۸ میلیارد و ۷۶۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۹۱ میلیارد و ۸۸۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت شاهد طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۲ میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع