آگاه

مدیرعامل کارگزاری آگاه با اعلام علت اختلال در خرید و فروش این کارگزاری گفت: ضمن دریافت سفارش حضوری مشتریان در دفاتر ۹۰ شعبه به همه متقاضیان عرضه اولیه امروز سهام داده می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از بورس پرس، محمدرضا سرافراز یزدی در واکنش به گلایه امروز مشتریان کارگزاری آگاه مبنی بر عدم امکان سفارش آنلاین و آفلاین خرید و فروش سهام و عرضه اولیه امروز گفت : این مشکل که از شب گذشته رخ داد، ناشی از سوختگی دیتاسنتر و دستگاه ذخیره اطلاعات (backup) بود که موجب اختلال ناخواسته در روال عادی معاملات شد.

وی ادامه داد: این مشکل از همان شب گذشته به هر روش ممکن به مشتریان اعلام و اطلاع رسانی و در عین حال برای حل این چالش تلاش شد اما متاسفانه تا امروز به نتیجه نرسیده ولی انتظار می‌رود تا شنبه برطرف شود.

این مقام مسئول افزود: در این میان تهمیداتی اندیشه شده و مشتریانی که نیاز فوری به خرید یا فروش سهام دارند می توانند با مراجعه به دفاتر ۹۰ شعبه در سراسر ایران، اقدام به ارایه سفارش کنند.

سرافزار در مورد عرضه اولیه امروز سرمایه گذاری پویا هم توضیح داد: تمدید زمان سفارش گیری برای خرید این سهم (تا ساعت ۱۲:۳۰ امروز) هم به دلیل مشکل مربوط به کارگزاری آگاه بود اما با همکاری سازمان بورس، فرابورس و مدیریت فناوری بورس تهران و... قرار شد به همه مشتریان قدیم کارگزاری و افرادی که اقدام به ارسال سفارش کرده اند و حتی تازه واردین، عرضه اولیه امروز تخصیص داده شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های کارگزاران و نهادهای مالی