پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۲ میلیارد و ۷۸۱ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان با سرمایه ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۲۰ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۷۳۲ میلیارد و ۵۲۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۹ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال به ۵۱۱ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان با افزایش ۱۱۴میلیارد و ۱۹۸ میلیون ریال معادل ۸۴۶ میلیارد و ۷۲۴ میلیون ریال محاسبه شد.

"سدبیر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۰۷ میلیارد و ۹۴۹ میلیون ریال به مبلغ ۲۳۰ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۲ میلیارد و ۷۸۱ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۴۸ میلیارد و ۵۷۱ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع