کراچی

صبح امروز یک گروهک تروریستی به بورس کراچی در پاکستان حمله کردند که با مداخله پلیس، ۴ نفر از تروریست ها، یک نگهبان بورس و دو تن از نیروهای پلیس و ۳ شهروند معمولی در این درگیری کشته شدند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، تروریست های مسلح به نارنجک و سلاح گرم با اعمال زور تصمیم داشتند به بورس کراچی وارد شوند که تیم حفاظت از این بورس، تلاش کرد تا از ورود آنها ممانعت شود که منجر به ایجاد درگیری در جلوی درب این بازار شد.

بورس کراچی یکی از نقاط بسیار حفاظت شده در این کشور است که در آن ۵ بانک بزرگ پاکستان شعبه دارند و با نیروهای امنیتی محافظت می شود.

به این ترتیب با درخواست کمک نیروی حفاظتی این بورس، نیروی پلیس وارد درگیری شده و ۴ تن از تروریست ها در این درگیری کشته شده و مابقی نیز دستگیر شده اند.

بر اساس این گزارش، نیروی پلیس، تعداد زیادی مهمات و نارنجک را از افراد دستگیر شده در این تیم تروریستی کشف کردند. پس از آن، تیم پاک سازی مین به بورس کراچی وارد شد و با خالی کردن این بازار از افراد، تمامی نقاظ بازار را نسبت به احتمال وجود بمب بررسی کرده است .

به این ترتیب نیروی پلیس به تمامی نقاط معتبر معاملاتی در کشور، هشدار اعلام کرده است که تا دو روز آینده موارد امنیتی را با حساسیت بیشتری اعمال کنند.

بر اساس اعلام پلیس، تمامی مجروحین و کشته شدگان به بیمارستان دکتر روت فائو در مرکز شهر کراچی منتقل شده اند.

بنابر گفته پلیس شهر کراچی، تروریست ها در ساعت ۱۰:۰۲ دقیقه عملیات خود را شروع کرده و در ساعت ۱۰:۱۰ دقیقه ۴ تن از آنان توسط پلیس کشته شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
test