بازار

بازارهای آسیایی، در معاملات روز سه شنبه با روند افزایشی همراه شدند در حالی که داده های آماری چین نشان از افزایش میزان تولیدات در این کشور دارد و این افزایش بیش از پیش بینی کارشناسان اعلام شده است.

به گزاش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، وجود برخی روزنه های امید در اقتصاد چین با وجود انتشار داده های جدید در این کشور، منجر به تقویت شاخص ها در معاملات امروز بازارهای آسیایی شد.

به این ترتیب، در این بازارها، شاخص آسیا پاسفیک به غیر از ژاپن با افزایش ۰.۹ درصدی همراه شد در حالی که شاخص آتی اس اند پی با رشد ۰.۲ درصدی رو به رو شد.

افزایش اعتماد بازارها به معاملات امروز پس از آنکه در شب گذشته وال استریت با افزایش شاخص ها همراه شد، بیشتر شد. در حالی که افزایش فعالیت های تولیدی در چین نیز یکی از عوامل مهم افزایش تقاضا در بازارهای آسیایی بوده است.

در بازار استرالیا، که همکاری مستمری با بازار چین دارند شاخص اصلی با رشد ۱.۵ درصدی همراه شد .

بازار هنگ کنگ با رشد ۱.۱ درصدی شاخص اصلی همراه شد و شاخص نیکی ژاپن با رشد ۲ درصدی رو به رو شد در حالی که به نظر می رسد میزان تولیدات صنعتی در ژاپن نیز افزایش داشته است.

در حالی که، در معاملات شب گذشته در وال استریت، شاخص داوجونز با رشد ۲.۳ درصدی همراه و شاخص اس اند پی نیز ۱.۴ درصد مثبت شد و نزدک ۱.۲ درصد افزایش داشت.

راهول کره، تحلیل گر ارشد بانک ای ان زد در نیوزلند در این خصوص اظهار داشت:معاملات شبانگاهی تأثیر بسیاری در معاملات فردای بازارهای آسیایی دارد. هر چند روند مثبت یا منفی در شب گذشته بسیار اندک باشد اما میتواند تأثیر زیادی در سایزهای بزرگ بر معاملات فردای دیگر بازارها داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های چندرسانه‌ای