.

شرکت رتبه‌بندی اعتباری "پایا"، در خصوص رتبه اعتباری شرکت گروه سرمایه‌گذاری صبا تأمین بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد .

 به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت رتبه‌بندی اعتباری "پایا" بر اساس بررسی داده‌های کمی شامل صورت‌های مالی و نسبت‌های مالی مستخرج از آن و ویژگی‌های کیفی شامل ارزیابی‌های مربوط به فعالیت‌های شرکت، حاکمیت شرکتی، محیط عملیاتی، تأمین مالی و سوابق آن و نیز تحلیل فضای کلان اقتصادی، کسب‌وکار و صنعت مربوطه، رتبه اعتباری بلندمدت A- با دورنمای باثبات و رتبه اعتباری کوتاه‌مدت A1 با درجه سرمایه‌گذاری را به شرکت گروه سرمایه‌گذاری صبا تأمین (سهامی عام) تخصیص داد.

بر اساس واژه‌نامه تعاریف شرکت رتبه‌بندی اعتباری «پایا»، در این طبقه از رتبه اعتباری بلندمدت، ظرفیت ایفای تعهدات مالی در سطح بالاست. همچنین دورنمای رتبه اعتباری "پایا" اظهارنظر در مورد مسیر احتمالی رتبه اعتباری در میان‌مدت است. دورنمای باثبات بدین معنی است که احتمالاً رتبه اعتباری در آینده قابل پیش‌بینی تغییر نخواهد کرد.

شایان‌ذکر است که کلیه تحلیل‌های کمی بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی‌شده و یادداشت‌های همراه آن برای سال‌های مالی منتهی به اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶، ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ و سایر اطلاعات ارائه‌شده توسط شرکت گروه سرمایه‌گذاری صبا تأمین (سهامی عام) انجام شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نتایج رتبه بندی به تارنمای شرکت به آدرس www.payacr.ir مراجعه یا با شرکت رتبه‌بندی اعتباری "پایا" تماس برقرار فرمایید .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بازار سرمايه