سیمان تامین

امروز طی مراسمی که به صورت آنلاین در فضای مجازی و آپارات رسمی بورس تهران پخش شد، تعداد ۱ میلیاردو ۳۲۰میلیون سهم در روز جاری جهت عرضه به عموم و ۳۳۰ میلیون سهم جهت عرضه به صندوق های سرمایه گذاری در روز شنبه ۱۴ / ۰۴ / ۱۳۹۹، جمعا معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین با نماد "سیتا" به قیمت هر سهم ۱۵۷۵۰ ریال در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، همچنین طی روز جاری (چهارشنبه ۱۱ تیرماه)، با عرضه اولیه شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین در بورس تهران تعداد شرکت های فعال در بورس به ۳۳۷ شرکت رسید و به ارزش بازار ۱۷۳ هزارو ۲۵۰ میلیارد ریال افزوده شد.

شایان ذکر است، شرکت "سرمایه گذاری سیمان تامین" با نماد" سیتا" با ثبت بیش از  ۴میلیون و ۴۸۰  هزار کد معاملاتی رکورد تخصیص عرضه اولیه را به خود اختصاص داد و حداکثر  حدود تعداد ۲۹۴ سهم به هر کد معاملاتی اختصاص یافت.

یادآوری می شود با توجه به توصیه های اکید بهداشتی در شرایط کنونی مبنی بر اهمیت پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و در راستای حفظ بهداشت و تندرستی همگانی و صیانت از سلامت شهروندان و اصحاب رسانه، مراسم عرضه اولیه سهام شرکت "سرمایه گذاری سیمان تامین" با نماد" سیتا"، با عنایت به زیرساخت الکترونیکی بازارسرمایه به صورت مجازی برگزار و پخش شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار

test